Wie zijn wij

  • Diana van Aalst

    Begeleider Passend Onderwijs
    Extra ondersteuning
    d.vanaalst@spowest.nl


    Expertise:
    - Gedragsspecialist
    - Handelingsgericht observeren
    - Coaching van leerkrachten
    - Klassenmanagement
  • Berdien Bode

    Begeleider Passend Onderwijs
    Extra ondersteuning
    b.bode@spowest.nl



    Expertise:
    - Gedragsspecialist
    - IB en leerkracht coaching waaronder beeldcoaching
    - Eigen leerlijn/OPP
  • Marja van den Brandt

    Begeleider Passend Onderwijs
    Extra ondersteuning
    m.vanderbrandt@spowest.nl


    Expertise:
    - Mytyl-tyltyl (lichamelijke beperking)
    - Spraak-taalontwikkeling en TOS
    - Langdurig zieken
    - Gedrag en Leren

  • Sonja Brilman

    Begeleider Passend Onderwijs
    Extra ondersteuning
    s.brilman@spowest.nl



    Expertise:
    - ml / zml (LVB) specialist
    - Leerkracht coaching waaronder beeld coaching en didactisch coachen
    - Co-teaching
    - OPP leren/gedrag, leerlijnen op niveau
  • Mirjam Klaphake

    Begeleider Passend Onderwijs
    Extra ondersteuning
    m.klaphake@spowest.nl



    Expertise:
    - Gedragsspecialist
    - Coaching leerkrachten/ leerlingen
    - Klassenmangement
    - Begeleiden van leerkrachten met een moeilijke groep
    - Handelingsgericht werken

  • José Kromhout

    Begeleider Passend Onderwijs
    Extra ondersteuning
    j.kromhout@spowest.nl


    Expertise:
    - Leerkrachtcoaching
    - Handelings gericht werken en observeren
    - Klassenmanagement
    - Dramatherapie
    - Psycho-educatie (Ik ben speciaal en Kijk mij)
    - Gedrag
    - Jonge kinderen
    - Overstap PO/VO
    - Autisme
  • Suzanne Meijer

    Leerlingbegeleider
    Extra ondersteuning
    s.meijer@spowest.nl



    Expertise:
    - Orthopedagoog
    - Coaching van leerlingen (sociaal emotionele ontwikkeling, gedrag, werkhouding en aandacht)
  • Hella van Mil

    Begeleider Passend Onderwijs
    Extra ondersteuning
    h.vanmil@spowest.nl


    Expertise:
    - Orthopedagoog / gedragsspecialist
    - Spraak-taalontwikkeling en TOS
    - Coaching van leerlingen (sociaal emotioneel, gedrag en werkhouding)
    - Het jonge kind
    - Autisme
  • Judith Mooij

    Coördinator SPO West
    Adviseur Passend Onderwijs
    j.mooij@spowest.nl



    Expertise:
    - Coördinatie en verantwoordelijk voor de kwaliteit van de ondersteuning verzorgd vanuit het steunpunt
    -Advies en kritisch meedenken over leerling-, personeel- en schoolontwikkeling mbt Passend Onderwijs
    -Opleider en coach voor leerkrachten en IB-ers
  • Tilly Mosch

    Begeleider Passend Onderwijs
    Extra ondersteuning
    t.mosch@spowest.nl



    Expertise:
    - Gedragsspecialist
    - Groeidocumenten
    - Taakspel
    - Beter Bij De Les
    - Kids'skills
    - De Eerste Stap
    - Sociale vaardigheidstraining
    - Co-teaching
    - Psycho-educatie (Dit ben ik)
    - Autisme, o.a. klassenvoorlichting
    - Overstap PO/VO leerlingbegeleiding
  • Aurora Overdijk

    Basisondersteuning
    a.overdijk@spowest.nl




    Expertise:
    - Gedragsspecialist
    - Opstellen individuele leerlijn en begeleiden bij de uitvoering.
    - Time in time out
    - Coaching van leerlingen (sociaal emotionele ontwikkeling, gedrag, werkhouding en aandacht)
    - Afname DST (Dyslexie screening test)
    - PDO (Pedagodisch didactisch onderzoek)
    - Observeren, adviseren en begeleiden leerkracht/leerling n.a.v. een begeleidingsvraag
  • Ellen Posthumus

    Begeleider Passend Onderwijs
    Extra ondersteuning
    e.posthumus@spowest.nl



    Expertise:
    - Coaching en begeleiding IB en leerkracht
    - Relatie tussen leerkracht – leerling – groep
    - Gedragsspecialist

  • Anneke Schrama

    Basisondersteuning en Extra Ondersteuning
    GZ psycholoog met BIG registratie
    a.schrama@spowest.nl


    Expertise:
    - Psychodiagnostiek
    - Orthodidactisch onderzoek
    - Handelingsgericht observeren
    - Consultatie
    - Psycho educatie
  • Carla Zoon

    Basisondersteuning
    Orthopedagoog
    c.zoon@sbodekans.nl


    Expertise:
    - Leesproblemen
    - Dyslexie behandeling
    - DST (Dyslexie Screening Test)
    - BOUW, Connect, Ralfi, ondertseunende- en dispenserende programma's en maatregelen bij leesproblemen en dyslexie.